سن والدین و تأثیر بر تربیت کودک

شاید تاکنون بسیاری از پدرها و مادرها را مشاهده کرده باشید که برای تربیت کردن فرزندان خود هیچ حوصله ای ندارند و دوست دارند تا فرزند ساکت تری را در اختیار داشته باشند.

تاثیر سیب در لاغری و کاهش وزن

خوردن یک عدد سیب در روز می تواند به کاهش وزن کمکی بکند؟ بر اساس مطالعه انجام شده که نتایج آن در Food Chemistry منتشر شده است، خوردن سیب در روز می تواند به فرایند کاهش وزن کمک کند.

11 خاصیت تایید شده سیب سبز

در این میان سیب سبز؛ با تعادل خوبی که در مواد مغذی خود دارد، یک گزینه عالی برای رژیم غذایی افرادی است که به دنبال سلامت کلی بدن یا کاهش وزن خود هستند.

سعی کنیم تا این کارها را انجام ندهیم!!!

سعی کنید تا غذای مضر را از زنجیره غذایی خود حذف نمایید. هر غذایی که فست فود باشد یعنی با روغن بسیار زیاد و همچنین روغن های چند بار استفاده شده سرخ شده اند.

تغییرات سن و تناسب آن با زیبایی اندام

در حقیقت یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن یک اندام زیبا انجام تمرینات ورزشی در هر سنی خواهد بود.

ارزش غذایی ، خواص و مضرات ذرت

ارزش غذایی ذرت,انواع ذرت,جدول ارزش غذایی ذرت,ذرت چاق کننده است,مضرات ذرت,گیاه ذرت,بلال چاق کننده ست,خواص ذرت در بارداری,ذرت و دیابت

آیا مصرف خیار در دوران بارداری مجاز است؟

اگر باردار هستید و می خواهید خیار را به برنامه غذایی خود اضافه کنید باید کمی بیشتر فکر کنید. این ماده می تواند باعث ایجاد حساسیت شود.

مواد غذایی محرک میگرن

تحریک میگرن, سر درد های میگرنی, دردهای میگرنی,میگرن, افراد میگرنی, غذاهایی که میگرن را تحریک می کنند, حمله میگرنی, درمان میگرن

زیره : خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات زیره

زیره.طبع‌ زیره‌.طریقه مصرف زیره.خواص و خاصیت زیره.عوارض و مضرات زیره,خواص زیره سبز,خواص زیره سیاه,

کم خوابی در دوره کودکی و تأثیر بر سلامتی

در سنین کودکی میزان خواب معمولا بیشتر از سایر سنین خواهد بود. در دوره کودکی نه ساعت و در دوره بزرگسالی به شش ساعت کاهش پیدا می کند. پس رعایت یک محدوده برای داشتن سلامتی بسیار مهم است.